Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/102377/virtual/www/domains/muzejnispolek.cz/wp-includes/post-template.php on line 316
20.1.2019

Muzejní čtvrtek – povídání o Banátu

Ve čtvrtek 17. ledna 2019, pořádal Muzejní spolek v Dačicích a Městské muzeum a galerie Dačice svou tradiční akci s názvem Muzejní čtvrtek. Název přednášky byl „Rumunský Banát a srbská Vojvodina“ a přednášejícími byli členové našeho muzejního spolku Milina Matulová a Vlastimil Budař. Posluchači měli možnost si poslechnout zajímavé cestopisné zážitky a zároveň si prohlédnout fotografie z cest po srbské Vojvodině a rumunském Banátu. Muzejníci z Třeště tuto cestu podnikli ve dnech 22. až 30. září minulého roku. Touto akci Muzejní spolek v Třešti prohloubil vzájemnou spolupráci obou spřízněných muzejních spolků.

<<< Nejen z Třeště do RAF (11. ledna 2019) -||- Genealogická přednáška (8. února 2019) >>>